Kategorie zpráv

"Není dobře na sebe dávat žaloby," vzkázal Babiš Pavlovi. A připomněl mu kauzu Turek

Rozhodnutí prezidenta Petra Pavla podat kompetenční žalobu kvůli sporu o účast na summitu Severoatlantické aliance (NATO) premiér Andrej Babiš (ANO) respektuje. Babiš to v úterý uvedl na síti X. Podle něj ale není dobře, když na sebe ústavní činitelé dávají žaloby. Žalobu k Ústavnímu soudu podal Pavel po pondělním rozhodnutí kabinetu nedelegovat ho na summit.