Kategorie zpráv

V zamčeném autě v Praze zůstaly dvě děti. Matka šla nakupovat

Pražští hasiči v pátek zasahovali v ulici U Děkanky, kde v zamčeném osobním autě zůstaly dvě děti. Hasiči rozbili boční okno a děti předali do péče záchranné službě. Informovali o tom na síti X. Spící děti ve věku kolem dvou a čtyř let nechala ve vozidle jejich matka, která si podle svých slov jen odběhla do nedalekého obchodu. Řekl to policejní mluvčí Jan Rybanský.