Kategorie zpráv

Francie hlásí první případ eboly, projevila se u lékaře po návratu z Konga

Francie hlásí první případ člověka nakaženého ebolou, kterou testy potvrdily u lékaře, jenž se vrátil z humanitární mise v Kongu. Pacient je v izolaci a úřady se snaží vyhledat jeho kontakty, uvedlo podle agentury Reuters ministerstvo zdravotnictví. V Kongu na ebolu pět týdnů od vyhlášení epidemie zemřelo přes 270 lidí.